Kreativní dílny 3D pera ve škole

Jak vypadají naše dílny 3D pera?

Kreativní dílny 3D pera to je hodně kreativity a samostatné práce! Děti se učí vytvářet neobvyklé trojrozměrné struktury i jednoduché pohádkové postavičky. Jedná se o skvělý způsob, jak zábavnou formou rozvíjet prostorovou představivost a jemnou motoriku.

Na začátku lekce dětem nejprve vysvětlíme princip a funkce 3D pera. Poté jim rozdáme pracovní listy a necháme je samostatné pracovat. Na konci lekce proběhne prezentace hotových výrobků, které si žáci odnesou domů.

Téma dílny je možné přizpůsobit příležitosti. Například projekt ke dni maminek, 3D valentýnka, závěs na vánoční stromeček a mnoho dalšího. Také si můžete navrhnout své vlastní téma a my se ho dětmi rádi zrealizujeme!

Chtěli byste ve své škole uspořádat kreativní dílnu 3D pera? Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře.